KHL: Dynamo Moskova – Avangard Omsk

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad löövad vähemalt kaks väravat
@2,14 Mängima

Dinamo Moskva jäi eelmisel hooajal play offist välja. Täna saavad nad endale külalised siberist, Avangard Omski näol.

Hooaja avamängu Dinamo Moskva kaotas Ufa-le. Kaotus võeti vastu alles lisaajal. Treeningmängud läksid Moskval mõõdukalt hästi. Viimases mängus suudeti alistada isegi kohalik rivaal CSKA.

Dinamo Moskva tegi suvel meeskonnas suuremaid muudatusi, ja kõik ikka paremuse poole. Hangiti Vadim Shipachyov ja Dimitri Kagarlitsky. Shipachyov mängis eelmisel hooajal mitu mängu Vegas Golden Knightsi eest, kuid läbilööki sealt ei tulnud. Hooaja lõpu veetis mees SKA-s, kus punkte hakkas tulema. Teine tugev lisandus meeskonnale on Kagarlitsky, kes tegi eelmisel hooajal Severstasis 50 punkti 55 mänguga.

Külalismeeskond Omsk on samuti meeksonda tugevdanud. Treeneripingil istuvad sel hooajal Bob Haryley ja Jaques Cloutier. Kontrollmängudes tehti häid tulemusi, ja sama hoog jätkus ka avaringis kui võideti Yaroslav puhtalt 0-4.

Omski suurmateks ostudeks võib pidada New York Rangersis mänginud David Desharnais, Yaroslavist Maxime Talbot ja Ville Pokka. Omskis oodatakse Pokalt palju. Omski siirdus ka Karri Rämö, kuid tema on veel mängudest eemal põlvevigastuse tõttu. Lisaks viimasteks meesteks kes klubiga liitusid olid NHLi mehed Kris Versteeg ja Alexei Jemelin.

Omsk on selle mängu favoriit. Mõlema meeskonna võidukoefid on olenevalt operaatorist 2,50-2,58. Omsk on mänginud väga tugeva treeningperioodi ja avakohtumise. Kolmas viisik on olnud kõva kui äärtel on Talbot ja Kirill Petrov. Samuti esiviisik kus möllab noor Ilya Mikheyev ja kogenud Sergei Shirokov. Ka Dinamos leidub värava löömise oskusi, eriti Shipachyovi juhitud esiviisikus. Seetõttu väriseb võrk täna rohkem kui korra mõlemas väravas.