KHL: Jokerit – Amur Habarovsk

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad löövad vähemalt kaks väravat
@2,21 Mängima

Lauri Marjamäki sai vägeva alguse oma esimesele KHL-i hooajale, kui kodus alistati Kunlun lausa 6-3. Meeskonna esiviisik oli eriti heas hoos. Kõige tõhusamaks olid Sakari Manninen ja Steve Moses. Mõlemad korjasid kolm punkti. Nendelt meestelt ootame punkte edaspidigi. Hea algus on kogu meeskonnale positiivseks noodiks.

Kontrollkohtumistes oli Jokerite minek kuidagi uimane, kuid esmaspäeva õhtune esitus oli juba klass omaette. Kolmapäevases mängus näitavad Jokerit taaskord ennast parimast küljest. Meeskonnale on eriti mõnus see, et hooaeg algab kolme kodumänguga. Saab mängudeks kenasti valmistuda ja ei pea näiteks Siberisse reisima.

Külalismeeskond Amur Habarovsk kohtus avaringis Spartak Moskvaga. Tulemuseks oli kindel kaotus 6-3. Amuri ei peeta hooajal soosikute hulka. Eelmisel hooajal langeti play offi esimeses ringis Kazani vastu. Eelmise hooaja õnnestujad olid Alexei Byvaltseb ja Oleg Li. Mõlemad tegid hea hooaja, kuid sel hooajal kannavad nad SKA särke.

Treeningmängudes Amur korjas küll võite, kuid vastased ei olnud just tugevamate killast. Kaks kaotus Admiral Vladivostokile ei pane ka hurra hüüdma, kuna tegemist on liiga ühe nõrgima meeskonnaga.

Jokerit on mängu soosik. Neil on kvaliteetsem materjal ja nad on saanud rahulikult valmistuda uueks mänguks ilma reisimata. Bookied on pannud Jokerit soosikuks, kuid koefid on täitsa mängitavad. Usume, et Jokerit jätkavad väravate pommitamist ka täna. Amur on löönud viimases kuues mängus 2 või enam väravat, ehk ka see läheb piletile.