KHL: Jokerit – CSKA

Parimad vihjed

Aasia händikäp: CSKA -1,5
@2,45 Mängima

Täna saavad Jokerit endale vastaseks KHL-i kõige kuumema ja kõvema meeskonna – CSKA Moskva. Jokeritel on hetkel rasked ajad ja külalisedki tulevad mängima kaotus viimasest kohtumisest all.

CSKA kaotas viimase mängu Vitjaz Podolskile. Enne seda kaotust oli võidetud 18 kohtumist järjest. Kõik rivid lähevad ükskord katki. CSKA lihtsalt ei suutnud oma võimalusi ära lüüa ja Podolsk võitis 2-0.

CSKA meeskonnamäng on olnud juba pikka aega uskumatult hea vaadata. Ja mis vastastele kõige halvem, meeskond on kogu aeg oma mängu parandanud. Kaitstakse tugevalt, rünnatakse teravalt ja organiseeritult.

CSKA liigub kindlalt läänekonverentsi võidu poole. 38 kohtumisega on kogutud 66 punkti. Teisena SKA-l punkte 61 ja kolmandana Jokerit 53 punkti peal.

Jokeritel oli eelmises kohtumises Moskva Spartaki vastu vaid 12 ründajat. Lisaks haigestus reisil Ikonen ja Omski vastu sai vigastada Jormakka. Lisaks on vigastatud Moses, Reginin, Anttila, Räsänen.

Viimased vigastused tulid tõeliselt halval ajal, kui meeskonnal on raske. Viimased kolm kohtumist on kaotatud. Spartakile kaotati 5-0, Omskile lisaajal 3-2 ja Ufale kodus 2-3.

Meie esimeseks valikuks selles mängus on CSKA võit normaalajal. Lisaks veel händikäpiga, kuna meeskondade tasemevahe hetkel on liiga suur. Sel hooajal on korra kohtutud Moskvas ja siis Jokerit kaotas 5-0.