KHL: Jokerit – Omsk

Parimad vihjed

Helsingi Jokerit saavad endale tänaseks vastaseks idakonverentsi tippmeeskonna Avgangard Omski. On oodata tulist lahingut, kuid võõrustajatel on jätkuvalt probleemid vigastustega ja Omsk on võõrsil suurepärane.

Omsk on kogunud võõrsilkohtumistest sel hooajal 21 punkti ja seda 13-ne kohtumisega. Viiest viimasest on kaotatud vaid üks ja tegemist on idakonverentsi ühe kõvema tiimiga. Omski kõige teravamaks vennaks on olnud Sergei Širokov. Mees on teinud 14 väravat ja andnud 9 väravasöötu (14+9=23). Tervikuna on meeskond hästi kompleteeritud ja kes iganes võib punkte tuua.

Jokeritel on probleeme vigastustega ja üheks kõige tähtsamaks on Marko Anttila. Mehe puudumist oli eelmises kohtumises hästi tunda. Lisaks temale on ründest puudu Nicklas Jensen ja Peter Regin. Nende meeste puudumine on nõrgestanud Jokerite ründemängu kõvasti ja teised mehed ei ole suutnud nende jalajälgedes käia. Kaitses on asjad natuke parema kuna ainsana puudub vigastuse tõttu Eemeli Räsänen. Samuti Oliver Lauridsen vaatab mängu tribüünilt, tänu mängukeelule.

Jokerite meeste puudumine ja Omski ülekaal väljakul on neile liiast. Mänguvalikuna siit mängust tasub kindlasti kasutada Omski koefe. Teeme valiku Omskile Moneyline (võita koos lisaajaga) ja otse normaalajal.