KHL: Jokerit – Spartak Moskva

Parimad vihjed

Jokerit naasevad koduareenale peale kolmemängulist võõrsilturneed ja vastaseks tuleb neile Spartak Moskva. Meeskonnad on liigatabelis kohtadel neli ja viis, kohtumisest peaks tulema tasavägine väänamine. Neljapäeval algab EHT turniir, ehk see on viimane mäng enne rahvuskoondiste pausi.

Jokeri tiirutas eelmisel nädalal mööda suurt Venemaad ja käidi ära Ufas, Nur-Sultanis ja Novosibiskis. Turnee õnnestus suurepäraselt kuna koos kogemustega saadi ka täispunktid.

Spartakit peeti enne hooaja algust mustaks hobuseks ja nad ei ole lootusi petnud. Oleg Znarok on saanud meeskonna ühtlaselt mängima. Eelmisel nädalal reisis Spartak Kaug-Idas kus kohtuti Amuri, Admirali ja Kunluniga. Väga hästi ei läinud ja saadi kuuest võimalikust kolm punkti.

Usume, et eelmise nädala hea minek jätkub Jokeritel ka täna. Jokerit on saanud puhata ja mänguks valmistada. Spartak on hea meeskond ja on suutnud Jokerit juba kahel korral sel hooajal võita, kuid nüüd maksab Jokerit kätte. Spartak on tõenäoliselt Kaug-Ida reisist väsinud ja tulemuski ei olnud vapustav. Mängime üle 2,0 koefiga Jokerite koduvõidule.