KHL: Lokomotiv – Spartak Moscow

Parimad vihjed

Lokomotiv ja Spartak hakkavad täna madistama Jaroslavlis. Kodumeeskonnale on see hooaja esimeseks kohtumiseks. Noor Lokomotiv on selles mängus seatud liialt suureks favoriidiks, ja koefid mida Spartakile saab, on isuäratavad.

Lokomotivi kõige põnevamaks täienduseks on kogenud Kanada treener Craig MacTavish, kes teeb comebacki peale seitset aastat ookeani taga.

Mis puutub mängijatesse, siis Lokomotiv pigem jäi suve jooksul lahjemaks. Andrei Loktionov ja Brandon Kozun lahkusid. Ka Petri Kontiola läks Jokeritesse. Anton lander ja Stephane Da Costa on kindlasti head mehed, kuid MacTavish vajab noortest meestest kedagi, kes võtaks juhtimise enda peale. Muidu võib hooaeg olla keeruline.

Spartak sihib kõrgele. Eelmine hooaeg oli kui ameerika mäed, lõpuks langeti play offis SKA vastu ja selleks hooajaks on tehtud suuri muudatusi. Ka Spartaki suurim uuendus on pingi taga. Venemaa koondist juhendanud Oleg Znarok on indikaator sellest, et jahitakse läbimurret.

Ka pingil on tehtud vangerdusi. Yakov Rylov ja Patrik Hersley on kõvad nimed. Spartaki kontrollkohtumised läksid samuti kenasti ja seda loodetakse ka uuelt hooajalt.

Meie arvates on Lokomotiv seatud liialt suureks soosikuks. Kodumeeskonnal on palju enam küsimärke õhus kui külalistel, kes on juba korra mänginud.