KHL: Neftehimik Nizhnekamsk – Kunlun Red Star

Parimad vihjed

Händikäp: Neftehimik -1,5
@2,38 Mängima
Juuso Puustinen lööb värava

Neftehimik Nizhnekamsk kohtub kodus Kunlun Red Stariga, kes võõrsilmängudeturnee esimeses mängus kaotas Omsk-ile. Kunlun on viimasest viiest mängust kaotanud neli ja võitnud ühe lisaajal. Nefehimikil on läinud natuke paremini, kui viiest viimasest kohtumisest on võidetud kolm (üks lisaajal)

Neftehimiki ülekaalus mängimise tõhusus on 29%, tähendades seda, et Kunlunil ei ole väga mõtekas saada rumalaid 2-minuti eemaldamisi. Nefehimik lööb palju peale ja see valmistab peavalu Kunluni väravavahtidele. Hetkel ei ole teada kumb väravaht mängu alustab. Alexander Lazushin on mänginud rohkem ja tema tõrjeprotsent on 88,5 ja sisse lastud väravate kesmine on 3,35. Need numbrid ei ole väga head, kuid peatreener Jussi Tapola on andnud talle esiväravahi rolli. Neftehimiki väravate vahel seisab Ilya Enzhov, kes on tõrjunud 90,71% ja sisse lastud väravate kesmine on 2,64.

Neftehimiki väravate eest on hoolitsenud enamasti Juuso Puustinen ja Joonas Nättinen. Härrad on löönud kahepeale 10 väravat . Kui nad õnnestuvad ka täna, on meeskonnal võimalik võita mitme väravaga. Kunlunis ei paista olevat ühte tähtsat mängijat, kuna meeskonna 15 väravat jaotuvad 10-ne mängija vahel.

Mäng on kindlasti suhteliselt kinnine, kuid kui Neftehimik saab ülekaalus mängida tekib Kunlunil probleeme. Ka väravavahi osakonnas on Neftehimikil eelis ja kaheväravaline võit on vägagi tõenäoline meeskonna vastu, kelle hooaja algus on olnud kehvake.