KHL: Omsk – Avtomobilist Jekaterinburg

Parimad vihjed

Võitja koos lisaajaga: Jekaterinburg
@2.04 Mängima

Avtomobilist Jekaterinburg külastab täna idakonverentsi liidrite vahelises heitluses Avangard Omski. Jekaterinburgi edu taga sel hooajal on kaitsemäng ja sellest veelgi olulisemaks võiks pidada Tšehhi koondise puuriluku head mängu väravas.

Jakub Kovar on olnud Jekaterinburgi eduka hooaja võtmemängija. Ta oli vahepeal päris pikalt eemal tänu vigastusele, kuid eelmises mängus ta naasis ja kohe tegi taas nullimängu ja võeti 0-2 võit Ufa üle.

Uueks väljakutseks on kindlasti mäng Omsk-iga, kel peaks olema koduväljaku eelis, kuid tegelikkuses mängitakse asendusväljakul mis paikneb koduväljakust 2500 km kaugusel!

Omsk ei ole viimastes mängudes ennast väga heast küljest näidanud ja veel vähem on see õnnestunud kaugel “koduareenil”. Kusjuures Omsk on idakonverentsi teine, aga koduväljaku mängude arvestuses alles kuues. Jekaterinburg on parim võõrsil mängiv meeskond idakonverentsis.

Jekaterinburg mängis vahepeal kuus mängu ilma Kovarita väravas ja nendest kuuest mängust saadi vaid üks võit. Kuid nüüd on mees tagasi nagu tõestas viimane mäng. Mehe arvel on viis nullimängu ja sisselastud väravate keskmine vaid 1,39. Kui ta platsil on olnud, on Jekaterinburg kaotanud vaid korra!

Omskil ei ole hästi läinud. Viimases viies mängus on lastud endale 17 väravat. Mõlemad meeskonnad on viimase viie mänguga kogunud neli punkti.

Jekaterinburgile saab magusaid koefe ja arvestades sündmusi on selles väärtust küllaga.


Võitja koos lisaajaga: Jekaterinburg
2.04