KHL : Salavat Ufa – Jekaterinburg

Parimad vihjed

Salava Ufa ja Jekaterinburg mängivad omavahel väga tasavägiseid mänge ja Salavat Ufa juhib seda veerandfinaalide seeriat 2-1. Kolmes omavahelises mängus on kokku nähtud vaid viis väravat. Esimene mäng Ufale 1-0, teine Jekaterinburgile 2-0 ja kolmas Ufale 2-1.

Marginaalid on tõeliselt väikesed. Ufa on kahes mängus võitnud Joonas Kemppaise väravast just ülekaalus mängides. Ka selles mängus saab otsustavaks see, kumb suudab vältida karistusi.

Ufa saab väikese koduväljakueelise ja see tähendab KHL-is üldjuhul kohtuniku soosingut kodumeeskonnale. Ka viimases mängus said külalised seitse karistust kodumeeskonna kahe vastu. Ka otsustav värav sündis peale kahtlast actionit. Kohtunik jõudis juba Kemppaise värava tühistada, kuid peale video vaatamist see siiski loeti ära.

Kohtunike tegevust ei tohi KHL-is kunagi alahinnata. Koduväljakueelis on olnud ajaloo vältel olnud tõeliselt suureks eeliseks, eriti kui on tegemist väheste väravatega mänguga.

Meeskondade vahel tasemevahe puudub ja seetõttu on natuke imekspandav miks on tehtud Jekaterinburgist külalissoosik. Kodumeeskonnale saab häid koefe…

PANUSTA SELLELE MÄNGULE COOLBETIS TÄIESTI RISKIVABALT.