KHL: Severtal – Traktor

Parimad vihjed

Esmaspäeva õhtul kohtuvad omavahel kaks nõrka tiimi. Suuremat väravatesadu ei ole oodata. Tõenäoliselt tuleb kesise ründemänguga meeskondade madalaskooriline ponnistus.

Kodumeeskond Severstal on mängus väikene favoriit. Meeskond on olnud uskumatult kehva, olgu siis tegemist ründemängu või kaitsega. Mõned numbrid selle tõestuseks: väravaid löödud keskmisel 1,95 mängu kohta ja endale lastud vastaval 2,88. Meeskonna parim punktitooja Daniil Vovchenko on edetabelis kohal 83!

Külalised Traktor sai oma kaotuste jadast pühapäeval jagu ja tahab luua täna juba võitude jada. Nii nagu Severstal on ka Traktor tõsises mõõnas. Ollakse liigatabeli viimased. Probleeme leidub nii kaitses kui ka ründes. Väravaid on löödud vaid 1,86 mängu kohta ja see on liiga kolmandada kehvim tulemus. Ründemäng on siiski võtnud pöörde paremuse poole ja väravavõimalusi on loodud tunduvalt paremini. Parimateks punktimeesteks on Lukas Sedlak ja Andrew Calof.

Meeskondade tasemevahes ei ole suurt erinevust, kuid Traktor tõenäoliselt on kergelt soosik ja teemegi oma panuse Traktori võidule. Koduvälja eelis on koefide järgi liiga suur. Ka väravate liinile võiks samuti ennusta, kuid mõlemal juhul tagasihoidlik panus.