KHL: SKA – Avangard Omsk

Parimad vihjed

Viik välistatud: Omsk võidab
@3,25 Mängima

KHL-is kohtuvad reedel suursugune SKA ja väga head sügishooaega tegev Omsk. Mäng peetakse Perterburgis ja litter lüüakse lahti kell 19.30.

SKA hooaja algus on olnud hea kui kogutud on 16 punkti kümnest mängust. Väravate vahe on tugevalt plussis 34-15. Meeskonna koosseisu kuuluvad liiga eliit mängijad. Igor Shestyrkin napsanud väravas 96% litritest ja on teinud neljast mängust kaks nullimängu. Magnus Hellberg 91% ja üks nullimäng kuuest mängust. SKA meeskonna suurimateks punktitoojateks on Nikita Gusev (4+9) ja suurepärases hoos olev rootslane Patrik Hersley (5+5). SKA probleem on selles, et meeskonna edukus ongi just kahe edurivimehe käes ja taustalt abi ei tule, kuigi potensiaali nagu oleks.

Omsk on teinud peaaegu ideaalse hooaja kui kümne mänguga on kogutud 18 punkti. Meeskonna esiväravavaht Igor Bobkov on tõrjunud 93% litritest. Lisaks on hästi esinenud Ilya Mikheyev (3+7), Sergei Shirkov (8+2) ja Evgeny Medjedev (2+5). Omsk mängib tõeliselt head ja aktiivset hokit ja meie arvates on neil hea võimalus võita SKA-d.

Koefid asetavad SKA liiga suureks favoriidiks. Võtame Omski moneyline koefi ja kuna väravavahid on heas hoos, siis ka alla 5,5 värava.


Viik välistatud: Omsk võidab
3,25