KHL: SKA – Jokerit

Parimad vihjed

SKA ja Jokerit ristavad mõõgad juba kolmandat korda viimase kuu aja jooksul. Kui SKA oli kontrollkohtumistes väga võimas, siis liigas on natuke järeleandmisi tehtud.

SKA opereerib KHL-is väga suure eelarvega ja seetõttu ei ole ka ime, et meeskonnalt oodatakse kohta vähemalt finaalis. Viimases kohtumises SKA võitis Sotshi 3-1. Võit oli meeskonnale tähtis, kuna kaks eelmist mängu lõppesid kaotusega.

Külalismeeskond Jokerit on hooaega alustanud veenvalt. Nelja kohtumise järel on meeskond oma konverentsi liider ja kontol on neli võitu. Kontrollkohtumised neil väga hästi ei sujunud, kuid nüüd on leitud hea hoog. Väravate vahe on samuti 17-6. SKA on esimene tõeline tipptiim kelle vastu astutakse.

Meeskonnad kohtusid augustis kaks korda just kontrollkohtumiste nime all. Mõemad mängud võitis SKA, kuid Jokerit on enda mängu tunduvalt paremini jooksma saanud. Eelmisel hooajal kohtuti neljal korral. Kolm neist võitis SKA ja korra läks mäng lisaaajale.

Ka tänases mängus on soosikuks SKA. meeskonnana on nad kõrgema tasemega ja lisaks on neil koduväljaku eelis. Jokeritel on loomulikult võimalus neile vastu saada, kuigi koefid seda eriti ei toeta. Otse võit Jokeritele on 4,5, mis on selgelt väärtusega, arvestades nende nelja järjestikust võitu.