KHL: SKA – Yekaterinburg

Parimad vihjed

Viik välistatud: Yekaterinburg võidab
@2,50 Mängima

KHLi esmaspäevases ringis näeme mängu kahe kõva tiimi vahel. SKA külaliseks on Avtomobilist Yekaterinburg, kes on sel hooajal kaotanud vaid ühe kohtumise.

SKA-d on koefide valguses kõvasti üle hinnatud. Meeskonna mäng on olnud korralik, kuid mitte mingil juhul parim võimalik. Enne rahvuskoondiste pausi kaotati CSKA-le numbritega 3-1.

SKA kaitsja Vasili Tokuranov tõenäoliselt ei mängi. Külalistelt puudub väravavaht Jakub Kovar. Yekaterinburgi kaitsemäng on olnud viimase peal ja esiväravavahi puuudumine ei tohiks olla niivõrd suur probleem.

Kaitses tõenäoliselt puudub Nikita Tryamkinin (Yekaterinburg) ning Alexander Kutseriavenko ja Vitali Popovi mänguvorm on küsimärgi all.

Kuigi Yekateringurgil on mitmeid puudujaid on nende mäng olnud SKA omast tunduvalt parem ja meie leiame, et see koef mida Yekaterinburgile pakutakse on natuke veider.

Yekatrinburg on mänginud SKA-st enam ja kogunud 26 mänguga vinged 50 punkti. Väravaid on löödud 90 ja endale on lastud vaid 36. SKA on kogunud 39 punkti ja väravaid on löödud 80 ning sisse on lastud 36.

Mängule panustamise valikud on selged: KHL-i selle hooaja sensatsioon Yekaterinburgile pakutakse niivõrd häid koefe, et neid peab kasutama. Meeskond kes on 26-st mängust kaotanud vaid ühe!


Viik välistatud: Yekaterinburg võidab
2,50