Korvpall ACB Liiga: Baskonia – Real Madrid

Parimad vihjed

Händikäp -2,5 Real Madrid
@2,04 Mängima
Luka Doncic üle 13,5 punkti
@1,85 Mängima

Realil on täna võimalus tähistada Hispaania kossuliiga võitu, juhul kui suudetakse võita Baskoniat võõrsil. Nad on hästi ära kasutanud oma eeliseid ja võitnud viimased kaks mängu selles finaalseerias. Realil on väga mitmekülgne meeskond ja nende jaoks heaks uudiseks on nende mäng läinud järjest paremaks. Bookmakerid arvavad, et see on võrdne mäng, aga selles mängus on ainult üks favoriit, ja see on Real Madrid. Tuleks üles noppida need koefid mida pakutakse.

Luka Doncic oli viimases mängus kõige kasulikum mängija 20-ne punkti, kolme resultatiivse söödu ja üheksa lauapalliga. Kui Doncic suudab samamoodi jätkata, siis Real on tunduvalt lähemal võidule kui Baskonia, kes peab õnnestuma kolmestel. Kui see ei õnnestu, siis on raske näha kuidas nad suudavad Reali üle mängida.

Koduväljakueelis on see, mis koefe võrdsemaks teeb, aga Realil on psüholoogiline eelis ja momentum. Raske on uskuda, et Baskonia suudaks seda sarja veelkord pikendada. Just Reali lai kvaliteetsete mängijate valik saab otsustavaks selles paaris. Kui Real saab mängu käima, siis on seis selge 20 min järel.