Korvpalli MM: Hispaania – Tuneesia

Parimad vihjed

Händikäp: Tuneesia +26,5
@1,88 Mängima

Hispaania ja Tuneesia kohtuvad korvpalli MM-i C alagrupis. Hispaania on üheks võitjasoosikuks ja Sergio Scariolo on kaasa võtnud sellised mehed nagu Ricky Rubio, Marc Gasol, Willy Henrangomez ja Juan Hernangomez. Hispaania mängis kuus kontrollkohtumist ja võitis nendest neli. Kaotati USA-le ja üllatuslikult viimasena ka Venemaale (pea 20 punktiga).

Hispaania on muidugi kvaliteetne sats, kes kaitseb oma korvialust agressiivselt. Hispaania vastu on raske rünnata ja neile on sattunud ka suhteliselt kerge turniiri tabelipool. Alagrupivastased on Tuneesia, Iraan ja Puerto Rico. Hispaania alustab tõenäoliselt turniiri rahulikult nõrgemate meeskondade vastu ja parandab enda mängu, mida turniir edasi. Esimestes kohtumistes tehakse lihtsalt vajalik ära. Kindlasti ei minda hullult pommitama. Hispaanial on võimalus võtmemängijatele puhkust anda

Tuneesial on kogenud meeskond. Salah Mejri on meeskonna liider ja viskab suure osa nende punktidest. Tuneesia on Aafrika meister ja nad on mänginud mitmeid kontrollkohtumisi. Ainsad võidud tulid Jordaania, Poola ja kaks korda Läti üle. Tuneesia on kindlasti motiveeritud ja tahe ennast näidata on suur.

Bookmakerid on Hispaaniale andnud 26,5 punkti ette, et tekitada võrdsete lahing. Hispaania on loomulikult soosik, kuid me usume, et nad alustavad rahulikult ja kui juba juhitakse, siis antakse võtmemängijatele puhkust. Neil on see hea võimalus anda neile enne playoffe natuke puhkust. Panustame Tuneesiale händikäpiga, ehk usume et nad ei kaota suuremalt kui 26,5 punkti.