La Liga: Ath. Bilbao – Real Madrid

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Real Madrid -1
@2,00 Mängima
Real Madrid üle 2,5 värava
@2,60 Mängima

Real Madridi suurim täht Cristiano Ronaldo liikus suvel Juventusesse ja siis mõeldi Madridis, kes nüüd väravavaid hakkab lööma. Vastus on leitud – selleks on Karim Benzema ja Gareth Bale. Mõlemal sellil on väravate löömine esimestes ringides suurepäraselt õnnestunud.

Benzema on teinud kolmes mängus lausa neli väravat, kui eelmisel hooajal skooris mees viis korda 32-s mängus. Tase on “natuke” paremaks läinud, samuti on kohustused kasvanud. Bale on skoorinud kolmes kohtumises kolm korda. Mehed naudivad oma vastutust!

Real on võitnud kõik kolm esimest liiga kohtumist. Kõigepealt alistati kodus 2-0 Getafe. Teises mängus alistati võõrsil Girona 1-4 ja viimases kohtumises alistati kodus Leganes 4-1. Tulemused räägivad seda keelt, et Ronaldot ei igatseta – tõsi, vastased ei ole olnud kõige kõvemast puust.

Athletic Bilbao on alustanud hooaega positiivselt kui kodus võideti 2-1 Leganes, võõrsil tehti Huescaa vastu 2-2 viik. Ka kontrollkohtumised läksid Athletico Bilbaol suhteliselt hästi ja napsati päris mitu võitu.

Bilbaole on laupäeva õhtune kohtumine üks raskemaid pikka aega. Real Madrid on liiga Top 3 meeskond ja neil on tugev eelis just materjali osas. Mängus saab Real kindlasti väravad kirja js sellele saame ka häid koefe.


Aasia händikäp: Real Madrid -1
2,00