La Liga: Eibar – Valencia

Parimad vihjed

Viik välistatud: Valencia
@1.92 Mängima

Laupäeva õhtul kohtuvad Eibar ja Valencia.

Meeskonnad paiknevad liigatabeli keskmisest natuke allpool. Nimekama meeskonnaga Valencial ei ole see hooaeg hästi sujunud ja nad on hetkel 15-ndad. Eibal paikneb 14-dal positsioonil ja nad on kogunud 1 punkti Valenicast enam.

Mõlemad meeskonnad on viimasel ajal näidanud head mängu. Viimase viie mängu arvestuses oleks Eibar seitsmes ja Valencia kümnes.

Võõrsilmeeskonda Valenciat on hooaja alguses väsitanud ka Meistrite Liiga, kusjuures viimases kohtumises võideti kodus Manchester Unitedit 2-1. Valencia jätkab siisti Euroopa Liigas.

Võit ManU üle näitab, et nad on võimelised võitma ka maailma tippklubisid. Loomulikult ei ole United hetkel kõige paremaks mõõdupuuks, kuid hea vaimse buusti peaks see võit Valenciale siiski andma.

Eibar mängis ka eelmises ringis kodus kui vastaseks oli Levante. Mõlemad näitasid, et oskavad lüüa väravaid ja mäng lõppes seisuga 4-4. Eibar kontrollis mängu ja lõi suure hulga väravavõimalusi. Täpsemalt 32. Sellist mängu me sel laupäeval tõenäoliselt ei näe.

Valencia on tõusuteel ja viimases La Liga kodumängus tehti kodus viik Sevilla vastu, kes on hetkel liigas teisel kohal. Tänu viimase aja headele tulemustele valime Valencia laupäevasele mängule. Kusjuures Valencia on küll 15 kohal, kuid kaotusi on meeskonnal 15-nest mängust vaid kolm ja sinna hulka 15 mängu kuulub lausa üheksa viiki. Nii et mängime Valenciale ja nii, et viigi korral raha tagasi.