La Liga: FC Barcelona – Real Madrid

Parimad vihjed

Selle hooaja esimene kohtumine nende suurte vahel peetakse sel pühapäeval Camp Nou-l. Mäng algab erandlikult 17.15, mis annab paljudele võimaluse seda nautida.

Barca sai eelmisel nädalal halvad uudised, kui Leo Messi vigastas ennast enne Clasicot ja peab eemal olema kolm nädalat. Samal ajal on Reali vorm olnud ikka väga kesine. Viimasest viiest kohtumisest on võidetud kolm. Viimases kahes kohtumises lõppes viiemänguline kaotuste seeria. Kodus alistati Plzen 2-1. Võit ei olnud väga veenev.

Samal ajal kui Real komistas oli ka Barcal natuke rasked ajad. Viimases kohtumises Interi vastu oldi väga väga veenvad isegi ilma Messita. Barca on leidnud endale uue keskväljamootori Arthuri ja mees lausa meenutab Xavi-t. Rotatsiooni on küllalt kui Couthinho, Vidal ja Rakitic on keskväljal rünnakut toetamas.

Real on selles mängus selge outsider ja seda põhjusega. Väravate löömisega on raskusi ja samal ajal Ter Stegen Barca värava on olnud suurepärane. Karim Benzemal tuleb raske päev kui ta üldse platsile pääseb.

Viimase esitluse põhjal Inter Milan vastu on Barcelona kaotust selles mängus väga keeruline näha. Panustame Barca võidule päris korraliku koefiga.