La Liga: Getafe – Real Madrid

Parimad vihjed

Viik välistatud: Getafe võidab
@2,95 Mängima

Madridis näeme neljapäeval väga põnevat kohalikku madinat kui Real Madrid läheb külla sentsatsiooni tegevale Getafele. Meeskonnad on liigatabeli kolmandad ja neljandad. Getafe on tugevasti kinni pääsemaks järgmisel hooajal Meistrite Liigasse.

Getafe on mänginud 33 kohtumist ja nad on kogunud 54 punkti. Hetkel ollakse neljandad, mis tagab otsepääsu Meistrite Liigasse. Valencia hingab neile kuklasse, olles vaid kahe punki kaugusel. Nii, et Getafele on ülimalt oluline siit punkte saada, kuna pääs ML oleks suurepärane tulemus, millest kõik unistavad.

Real on liigatabeli kolmas ja 10 punkti Getafest eespool. Realil puuduvad Sergio Ramos, Thibaut Courtios ja Alvaro Odiozola. Getafe puudujateks on Vitrino Antunes ja Amath Ndiaye.

Real Madridi tase on sel hooajal väga kõvasti kõikunud. Viimasel ajal, just võõrsil väljakutel ei saada kuidagi tulemust kirja. Viimases võõrsilmängus tehti 1-1 viik Leganesi vastu ja enne seda saadi 2-1 kaotus Valencialt.

Getafe on sel hooajal kodus kaotanud vaid kahel korral. Viimane kohtumine lõppes Sevilla hävitamisega 3-0. Paneme panuse Getafele nii, et viigi korral panustatud raha tagastatakse.


Viik välistatud: Getafe võidab
2,95