La Liga: Valencia – Celta Vigo

Parimad vihjed

Mestalla staadionil tõotab tulla vägev mäng kui heas hoos olev Celta Vigo kohtab Valenciaga. Celta Vigo suudab hea tulemusega hoida oma kohta liiga tabelis, kuid Valencia peaks üles ärkama kui soovivad sel hooajal veel millegagi hakkama saada.

Valencias olid ootused kõrged kui eelmine hooaeg lõpetati neljandal positsioonil. Sel hooajal on aga asjad natuke nihusti kui esimese viie kohtumisega on kogutud neli punkti. Kõik punktid on tulnud viikidest, ehk mängitud on neli viigimängu ja saadud on üks kaotus. Lüüa on suudetud vaid kolm väravat ja endale on sisse lastud 5 väravat.

Celta Vigol on uus peatreener Antonio Mohamed, kes on toonud meeskonda uut energiat. Celta on viiest mängust kogunud kaheksa punkti ja asuvad liigas kuue parima meeskonna hulgas. Viie mänguga on löödud kümme väravat ja seitse neist on löönud Iago AspasMaximiliano Gomez. Endale on lastud lüüa samuti kaheksa väravat ja see on põhjuseks miks Mestallal võiks oodata suuremat tulistamist.

Paneme piletile üle 3 värava, ehk kui on täpselt kolm, siis panus tagastatakse. Väiksema panusega prooviks Iago Aspase väravat.