LaLiga: FC Barcelona – Atletico Madrid

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad ja üle 2,5 värava
@2,40 Mängima

Barca võõrustab teisipäeva õhtul Atletico Madridi ja libastumiseks neil ruumi ei ole. Hetkel ollakse Realist liigatabelis kahe punktiga maas ja loota saab vaid nende komistamisele ja sellele, et ise kõik mängud võidetakse.

Miks teeme tänase panuse Barca võidule?

  • Viimasest 11-st Laliga mängust on võidetud kaheksa.
  • Kesmiselt on Barca mängudes löödud üle 3,2 värava mängu kohta.
  • Atletico on Barcale löönud viimases kümnes omavahelises kohtumises.
  • Barca on võitnud kodus viimased kaheksa kohtumist. Enne seda siis tehti detsembris viik Real Madridi vastu.

Barca seis ei ole kiita. Laliga tiitel on käest libisemas, kuid võit Atletico üle annaks kindlasti meestele enesekindlust juurde. Barca on viimasest kolmest mängust suutnud võita vaid ühe. Kahel korral tehti viik, kuid ka vastased oli kõvad – Sevilla ja Celta Vigo.

Pea kõik Barca ebaõnnestumised sel hooajal on tulnud võõrsil väljakul. Laligas on nad sel hooajal võitnud 21 mängu ja 15 neist on saadud Camp Noul. Ainus mäng mida ei suudetud kodus võita oli El Clasico Reali vastu detsembris.

Barca ja Messi on Atletico jaoks liiga kõvas hoos – eriti kodus.

Atletico ei leia oma ründemängu kuidagi üles. Mehed on küll kõvad – Joao Felix, Alvaro Morata ja Diego Costa. Atletico on 32 mänguga suutnud lüüa vaid 41 väravat. Ka Real Betis on rohkem löönud. Eriti raske on Diego Simone meestel olnud võõrsil, vaid 18 väravat 16 mängus.Siiski Barca kaitse ei ole kõige parem olnud. Viimases 11 kodus saadud võidumängus löödi neile kuues mängus värav. Usume, et Atletico suudab siiski lohutusvärava kirja saada.

Panustame Barca võidule ja sellele, et mõlemad skoorivad.