Lega A: Olimpia Milano – Trento

Parimad vihjed

Itaalia kossu meistriliigas on seis pingeline (2-2) kui mõlemad meeskonnad on võitnud enda kodumängud.

Trento näitas viimases mängus sisu kui meeskond oli 12 punktilises kaotusseisus ja lõpetas mängu kolmepunktilise võiduga. Viimased 10 minutit oli mäng totaalselt Trento kontrolli all, isegi kui tehti paar tobedat viga. Õhtu sangar oli Shavon Shields, kes viskas uskumatud 31 punkti, kolm resultatiivset söötu ja 8 lauapalli.

Võrreldes viimase kahe mänguga, näeme täna kindlasti suuremaid numberid tablool, kuna kummalgi meeskonnal on ründes kõvasti potensiaali. Viimastes mängudes on olnud küll kõva kaitsetöö, kuid Milano mängib kodus tavaliselt tunduvalt resultatiivsemalt.

Trento peaks saama samasuguse käigu sisse kui viimase mängu 15 minutit. Trento tugevaks külgeks on kiired vasturünnakud. Ootame võrdset mängu ja ka lisaaeg ei ole võimatu. Seitsme punkti händikäp on väga lahke pakkumine bookmakeritelt, kuna maksimaalselt peaks see olema 5 punkti.