Ligue 2: Beziers – Lens

Parimad vihjed

Külalismeeskond Lens on mänginud terve hooaja laskmata endale lüüa ühtegi väravat kui sarjas algab viies mängudevoor. Tegemist on kõva tasemetõusuga, kuna eelmisel hooajal olid nad lähedal langemaks kolmandasse liigasse. Praegusel hetkel juhitakse liigat koos Metz-iga.

Lensi saldo siis sel hooajal: Orleans-Lens (0-4), Lens-Red Star (1-0), Nancy- Lens (3-0), Lens-Troyes (2-0). Numbrid on võimasad. Lensi parim väravakütt on Yannick Comis kolme väravaga ja ühe väravasööduga. Comiselt võib väravaid edaspidigi oodata kuna mees on heas hoos. Ka noor Therry Ambrose on alustanud hooaega kenasti ühe värava ja kahe väravasööduga.

Kodumeeskond Beziersi vorm on olnud kõikuv. Neljast mängust kaks võitu ja väravatevahe on 3:2, ehk kodumeeskond väravate löömisega ei hiilga. Viimane mäng lõppes 0-1 kaotusega Paris FC vastu võõrsil. Aboubakary Kante on meeskonna parim väravakütt ühe väravaga. Robin Taillan on nelja mänguga saanud kirja kaks väravasöötu.

Baziers tõusis selleks hooajaks Ligue 2-e. Suuremaid oste ei tehtud ja raske näha neile hooaja lõpus kohta kõrgemale kui tabeli keskpaik/lõpp. Laupäevases mängus Lens arvatavasti valitseb mängu. Lensi kaitse purustab Beziersi rünnakukatsed. Lens on suurepärane ja võib ka Metzile vastupanus osutada. Vara veel muidugi meistrist rääkida, kuid siiamaani on nähtu olnud muljetavaldav.