Ligue 2: Troyes – Metz

Parimad vihjed

Metz lööb üle 1,5 värava
@2,30 Mängima

Kodumeeskond Troyes alustas hooaega 1-0 võiduga AC Ajaccio üle, kuid peale seda ei ole võitu nähtud. Teises mängus tegi neile tuule alla Brest, kolmandas Beziers ja neljandas mängus heas hoos olev Lens. Lens võitleb liiga esikoha nimel just Metzi vastu, nii et Troyes’il on kõva tööpäev ees.

Troyesi ainus valgussähvatus on Yoann Touzghar, kes on löönud nende ainsad väravad selles liigas. Meeskond on suures hädas väravate löömisel ja need kasvavad arvestades seda, et Touzghar jättis Prantsuse karika mängu pooleli ja ei kuulunud Lensi vastu üldse koosseisu.

Võõrsilmeeskond Metz pallis veel eelmisel hooajal Ligue 1-s, kuid selleks hooajaks langeti teise taseme liigasse. Metz on olnud sel hooajal hiilgav nii võõrsil kui ka kodus. Võõrsil võideti kõigepealt Bresti, siis kodus Orleansi 5-1! Kolmas mäng oli väike test kuna kaotusseisust 2-0 Clermonti vastu võõrsil suudeti lõpuks võita 2-3. Viimases mängus võideti AC Ajacciot kodus 3-1. Habobou Diallo on löönud seitse väravat ja andnud ühe väravasöödu. Klubi teine ründaja Ibrahima Niane on löönud 3 väravat neljas mängus. Metzi süda asub keskväljal, kus juhib vägesid Farid Boulaya. Mees kes on teinud kaks väravat ja andnud neli väravasöötu. See kolmik on elutähtis kui soovitakse võita meistritiitel.

Troyesi ülesanne on väga väge raske, kuna Metz on hetkel suurepärases hoos. Külalised orkestreerivad seda kohtumist terved 90-minutit.