Liiga: Kalpa – Lukko

Parimad vihjed

Kalpa lööb üle 2,5 värava
@1,89 Mängima

Kalpa võõrustab teisipäeva õhtul Rauma Lukkot. Kalpa oli hooajaeelsetes kohtumisestes väga nõrk, osaliselt vigastuste tõttu.

Viimases ringis õnnestus Kalpal võita Kärpät. Tegemist oli suurüllatusega, kuna Kalpa oli kaotanud viimased kuus kohtumist. Kontrollkohtumistes ei õnnestunud neil võita mitte ühtegi Liiga meeskonda.

Kalpa on viimasel ajal olnud hädas vigastustega, nii et meeskonnal ei ole olnud võimalust mängida täisvõimsuse juures. Nüüd on suuremas osas probleemidest lahenemas, kuid nende number üks mängija Jaakko Rissanen ei ole veel platsile pääsenud.

Külalismeeskonna Lukko olukord ei näi palju parem olevat. Laupäeval saadi Pelicansi käest 6-1 ketukas. Reedeses avaringis võitsid Ässäd neid lisaajal.

Lukko meeskond on Liiga üks kallimatest meeskondadest. Sellest hooajast on raske loota suurt edulugu. Ka Lukkol on vigastustega probleeme. Näiteks kogenud Ville Vahalahti ja kaitsja Simo-Pekka Riikola on vigastatud. Lisaks esmaspäeval tuli uudis, et Lauri Tukonen lahkus klubist. See tähendab, et nad otsivad uut ründajat. Suvel kaotati esiväravavaht Kaapo Kähkönen NHL-i.

Kuopios kohtuvad siis kaks suht kehvasti esinevat meeskonda. Kodumeeskond siiski näitas viimases mängus hambaid Kärpäte vastu. Lukko on selle eest sügaval mudas, kuna raha süstitakse aga tulemusi ei tule. Piletile Kalpa üle kahe koefiga.