Liiga: KooKoo – Saipa

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Saipa -1
@3,55 Mängima

Reedel algab uus Soome jäähoki Liiga hooaeg kui Kouvolas kohtuvad omavahel KooKoo ja Saipa. KookKoo oli eelmise hooaja Liiga üks nõrgemaid meeskondi, kes ei jõudnud isegi play offi. Meeskonna eelarve on väike ja oma kasvandikke ei ole samuti õnnestunud meeskonda tuua nii palju kui loodetud.

Hooaja tähtsaimad mängijad on Aleksander Bonsaksen, Juha-Pekka Haataja ja Malte Strömwall. KooKood peetakse enne hooaja algust tabeli lõpu meeskonnaks. Nad võivad olla tasemel Mestises (teine division), kud Liiga mängud on neil problemaatilised. Vahel ei ole kokku saadud isegi neljandat liini.

Külalismeeskond SaiPa oli eelmise hooaja positiivsem üllataja, kui Tero Lehterä jüngrid jõudsid veerandfinaali. Nad kaotasid seal küll 4-2, kuid tublid esitlused tehti sellegipoolest.

Sel hooajal alustab SaiPa suhteliselt sarnase kooseisuga, mis annab eelduse järjekordseks heaks hooajaks. Võtmemängijaks on väravavaht Frans Tuohimaa, kes tõestas ennast eelmisel hooajal kui eliitväravavaht. Väljakumängijatest võtavad suurima vastutuse Vladimir Denisov, Topi Nättinen, Cody Kunyk ja loomulikult kapten Ville Koho.

Saipa on selle mängu soosik ja meeskonnana on nad tunduvalt parema tasemega. Ka kontrollkohtumistes tehti ilusad partiid, nii et koefid 2,5 lähedale on tõeliselt magusad.