Viik välistatud: Ajax võidab
@2,35 Mängima
1x2: Esimene poolaeg: Ajax
@4,00 Mängima

Kaheksandikfinaalides Reali kukutanud Ajax kohtub koduväljakul Juventusega. Külalised Torinost kukutasid konkurentsist Atletico Madridi, kuid Ronaldo võib mängu vahele jätta.

Ajax pommitas Reali võrku võõrsil väljakul neli palli ja pääsesid veerandfinaalidesse. Avakohtumises kaotati kodus Realile 1-2.

Sama juhtus ka Juvega. Avamäng kaotati Madridis 2-0, kuid kodus suudeti võita 3-0 ja seda tänu Ronaldo kübarale.

Ajax mängib kodus julgelt. Liigutakse palju ja pall liigub samuti kiiresti. Pressi tehti ülevalt ja hispaanlased ei saanud esimesed 30 minutit aru mis toimub.

Lihtne ei saa ka Juvel olema. Ajaxi enesekindlus peale valitseva meistri kukutamist on kindlasti kõrgel. Nad on kõigile näidanud, et aukartust neil ei ole.

Juvel puuduvad Douglas Costa, Sami Khedira, Juan Cuadrado ja Leonardo Spinazzola. Lisaks kaitsest Andrea Barzagli. Saab näha kas Ronaldo mängib. Allegri on küll väitnud, et meest tõenäoliselt kasutada avakohtumises ei saa.

Ajaxil puudujaid ei ole. Koduväljakul ollakse suurepärased. Viimasest 16 Meistrite Liiga mängust on kodus kaotatud vaid üks (eelmise ringi kaotus Real Madridile). Enne seda tunti kaotusekibedust aastal 2015.

Mis iganes kolmapäeval juhtub, siis Ajax tekitab Juvele kindlasti peavalu. Kodus ei ole sel hooajal kordagi väravata jäädud ja löödud on kaheksas mängus 16 väravat. Viimati jäädi kodus kuivale aastal 2014.

Näeme selles mängus väärtust Ajaxile panustades.