Meistrite Liiga: AS Roma – CSKA Moskva

Parimad vihjed

AS Roma kohtub kodus Stadio Olimpicol CSKA Moskvaga, kes on muideks alagrupi liider. CSKA-le sobiks siit mängust väga kenasti viigipunkt ja on siililegi selge, et nad ei hakka Roomas lollitama.

Roma sai viimases kohtumises Serie A-s tappa Spal-i käest. See oli neile endilegi suureks üllatuseks. CSKA võitis võõrsil Anzhi 2-0. AS Roma on viimasel ajal palju väravaid löönud. Lisaks on nende viimased kuus Meistrite liiga kohtumist, igaüks tootnud üle 2,5 värava.

CSKA panustab kaitsmisele ja sellele, et kui endale ei lööda, siis mängu ei kaotata. Meeskond juhib alagruppi ja punkt sellest mängust oleks neile suur võit. Roma vajab punkte, kuid ka nemad ei tohi võtta liialt riske, eriti kui kuklas kummitab nädalavahetuse koduväljaku kaotus 2-0

Mõlemal meeskonnal on probleeme vigastustega. Roomal puuduvad Perotti, Karsdorp ja De Rossi. CSKA-l puuduvad Vasin, Makarov, Bistrovic ja Akinfeev. See mäng on täielik alagurpi asetuste võitlus ja Roma esimene värav määrab selle mängu käigu. Me hästi ei usu, et kodumeeskond suudab kiiret väravat kirja saada ja mäng võib lõppeda lausa 0-0.