Meistrite Liiga: AS Roma – Real Madrid

Parimad vihjed

Viik välistatud: Roma võidab
@2,60 Mängima

AS Roma ja Real Madrid jätkavad Meistrite Liigat ilma suuremate probleemideta. Neil mõlemal on üheksa punkti ja CSKA Moskva on kolmas nelja punkti peal.

AS Roma hooaeg on olnud kahetine. Serie A-s mängitakse allapoole enda taset, kuid Meistrite Liigas asi toimib. Nüüd ollakse Itaalia Liigas seitsmendad ja see on pettumus kogu meeskonnale. Nende saldoks on 5-4-4 ja viimases ringis kaotati Udinesele 0-1.

Rahvuskoondiste paus tuli Real Madridile pahal ajal. Hiljuti peatreeneri toolile asunud Solari oli võitnud kõik neli mängu, kuid peale pausi kaotati eelmisel nädalavahetusel Eibarile võõrsil 0-3. Solari hea minek sai valusa põntsu ja Realil tunduvad olevat samad probleemid kui hooaja alguses. Reali juhtkonnas kindlasti kahetsetakse Ronaldo minema laskmist. Mehe tähtsus tundus olevat suurem kui ainult mängus esinemine.

AS Roma Kostas Manolas puudub tänud vigastusele. De Rossi ei ole veel vormis. Samuti Pastore ja Perotti on tõenäoliselt väljas. Ründemehed Dzeko ja Under said nädala lõpus puhata ja peaks olema täies hoos.

Solari tõenäoliselt vahetab mehi peale Eibari mängu. Nacho ja Casemiro puuduvad tänu vigastusele. Carvajal võiks alustada ja Isco asendab kehvalt esinenud Dani Ceballosi.

Bookmakerid soosivad siiski Real Madridi ja koefid nende võidule kõiguvad 2,15 ümbruses. Enne nädalavahetuse kohtumisi oli see koef lausa 1,90 ja madalam. Täna valime selle panuse, et AS Roma ei kaota seda kohtumist koduväljakul.


Viik välistatud: Roma võidab
2,60