Meistrite Liiga: Ateena AEK – Benfica

Parimad vihjed

Kas Benfica suudab oma eelmise aasta kohutavat tulemust parandada? Nad kaotasid kõik alagrupimängud. Sel hooajal alustasid nad kodus 0-2 kaotusega Bayernile. AEK kaotas 3-0 võõrsil.

AEK sai suure hoobi oma edasipääsulootustele AJAXi vastu kui kaotati 3-0. Ajax mängib sel nädalal võõrsil Bayer Müncheni vastu, ehk AEK-l on võimalust punktidega tasa jõuda. AEK jahib sel hooajal ka Kreekas Super League võitu. Hetkel on mängitud viis kohtumist ja AEK on võitnud neist neli. Väravate vahe on 10-2.

Benfical oli eelmine hooaeg raske, kuid suvine reis Kreekasse Meistrite Liiga kvalifikatsiooni raames oli vägagi edukas kui alistati 1-4 PAOK ja pääseti edasi. Benfica on Primeria Liigas tulistanud 14 väravat kuues kohtumises, kuid sisse on lastud samuti viis väravat. Saadud on neli võitu ja kaks viiki.

AEK mängis suvel neli ML kvalifikatsiooni kohtumist ja kõikides mängudes skoorisid mõlemad meeskonnad. Viimases kümnes Meistrite Liiga kohtumises on lastud endale värav lüüa. Benfica on tugevam kui eelmisel aastal ja Jonas on samuti vigastuspausilt naasnud. Benfica on lasknud endale lüüa 18 korda viimases kaheksas mängus kui mitte arvestada kvalifikatsiooni. Benfica kaitse jätab küsimärgi.