Meistrite Liiga: Atletico Madrid – Leverkusen

Parimad vihjed

D alagrupis ristavad täna mõõgad Atletico Madrid ja Leverkusen. Külalistele on see mäng eluliselt tähtis kuna kaotused Juventusele ja Lokomotivile tähendavad seda, et punktikaotusele ei ole ruumi.

Leverkuseni hooaja algus on olnud keeruline. Meistrite Liigas kaks kaotust ja Bundesliigas ei ole samuti mängu käima saadud. Nädalavahetusel saadi pähe ka Frankfurtilt. Ka Frankfurti vastu mängiti kolme mehega kaitses ja see ei tundu töötavat. Täna lähevad nad kindlasti ettevaatlikumalt mängima ja endale ei tohi lasta lüüa.

Atletico ei ole kaotusekibedust tundnud viimases seitsmes kohtumises. Teisest küljest on nendest mängudest viis lõppenud viigiga, ehk ka Atletico ei ole just väga ohtlik olnud. ML ollakse heas seisus võidu ja viigiga. Murekohaks on teismelise sensatsiooni Joao Felixi vigastus. Ka kaitsemees Stefan Savic on mängust väljas.

Isegi kui Leverkusenil on võitu vaja, ei lähe nad suure riskiga mängima. Ootame ettevaatlikut mängu, kus üks värav võib mängu saatuse otsustada. Panustame alla 2,5 värava!