Meistrite Liiga: Atletico Madrid – Liverpool

Parimad vihjed

Tiitlikaitsja Liverpool tuleb taas Madriidi, ehk linna kus eelmisel aastal tõsteti pea kohale ML karikas. Täna õhtul aga kohtutakse muutuste keeristest oleva Atleticoga. Kui veel mõned aastad tagasi oli ka suurtel hirm Atletico kodus mängida, siis enam see nii ei ole. Atletico ei suuda koduses liigas sammu pidada ei Real Madridi ega Barcelonaga ja ka nemad on punkte sel hooajal päris palju ära andnud.

Kindel kaitsemäng, mis viis Atletico 2014 ja 2016 aasta ML finaali ei ole enam päris see. Simone kindlasti üritab oma kaitse auke lappida, kuid vastu tuleb ikkagist Liverpool.

Liverpool on löönud 2019 aastal 29 väravat Meistrite Liigas. Nende ründeliini edukaim on Mane, kes on alates 17/18 hooajaga löönud play offides 10 väravat 14 mänguga. Ainult Ronaldo on enam suutnud.

Sel ajal kui Klopp on üles ehitanud võitmatu Liverpooli on Atletico kaotanud oma tee. Tegemist ei ole enam raske raske katsumusega – Atletico on viimasest seitsmest mängust võitnud vaid ühe. Napilt alistati Granada.

Liverpool on võitnud viimasest 14 mängust 13 ja Meistrite liigas on saadud viimasest kaheksast mängust kuus võitu. Võõrsil on võidetud viimasest seitsmest viis. Panustame korraliku koefiga Liverpooli võidule. Tagasihoidlik panus, kuna tõenäoliselt ei hakka ka Liverpool väga riskima. Kui Atletico on niisama halb kui viimastes mängudes, siis ei ole võitjas kahtlust.