Meistrite Liiga: Bayern München – Tottenham

Parimad vihjed

Mõlemad skoorivad ja Bayern võidab
@2,21 Mängima

Bayern München ja Tottenham on juba edasipääsu kindlustanud. Täna aga madistatakse suhteliselt tähtsusetus mängus Saksamaa. Bayern on võitnud viis mängu viiest ja Spurs alistati võõrsil 2-7. Ka kodus loodetakse neist üle sõita.

Spurs on samuti juba edasipääsu taganud ja ees on ootamas tugev mäng Wolvesi vastu. See aga tähendab, et paljud põhimehed jäävad koju.

Bayern on kaotanud kaks Bundesliga mängu järjest ja asendusboss Hans Dieter Flick võibolla väga palju muudatusi ei tee.

Vaatamata koduliiga probleemidele on Bayernit kodus väga keeruline võita. Näiteks Meistrite Liigas on Bayern kodus alistatud viimases 29 kohtumises vaid kolmel korral.
Viimases Bundesliga kodumängus komistati Bayern Leverkuseni otsa, kuid enne seda mängu oli Bayern omas elemendis kui alistati Dortmund 4-0.

See puhas värav oli haruldus. Faktiks on see, et viimasest 13st kohtumisest on suudetud värav puhtana hoida vaid neljal korral.

Spurs lõi Bournemouthi võrku nädalavahetuse mängus viis väravat. Siiski sellest on vähe kasu kui Bayernisse minnakse teistsuguse kooseisuga. Bayernil on piisavalt kvaliteeti, et mängida üle Spursi alustav kooseis ja panus sellele, et mõlemad skoorivad ja Bayern võidab kõlab päris mõnusalt.

Bayern on oma alagrupis skoorinud keskmiselt 4,2 väravat mängus ja löönud 3 või enam väravat neljas mängus viiest. Bavaria tiim peaks nautima mängimist ilma surveta ja harvendatud Spurs peaks ründava Bayerni väravavõrgu üles leidma küll.


Mõlemad skoorivad ja Bayern võidab
2,21