Meistrite Liiga: Club Brugge – Atletico Madrid

Parimad vihjed

A alagrupis on kõik otsutsatud. Atletico Madrid ja Dortmund jätkavad oma hooaega Meistrite Liigas. Club Brugge mängib kevadel Euroopa Liigat ja Monaco oli alagrupi pettumumus. Kui Atletico võidab Brugget, siis saavad nad alagrupis esimese koha.
Atleticol on millegi nimel mängida, kui ka neil on vigastustega probleeme. Lucas Hernandes, Juanfran ja Diego Costa puuduvad. Stefan Savic on mängukeelu all. Bruggel puuduvad Vossen ja Danjuma.
Atletico Madid on suurepärases vormis kuid Brugge ei ole. Atletico on septembrist saadik kaotanud vaid kaks korda ja viimasest kaotusest on juba 11 mängu. Võõrsil on mängitud kaks viimast kohtumist viiki Girona ja Leganese vastu.

Club Brugge on viimasest viiest kaotanud kolm. Koduväljakul on oldud paremad kui viimasest kümnest on kaotatud vaid kaks.

Mängu koefid on suures piires 5,6-3,85-1,65 ja need on täiesti adekvaatsed, kuid väravate summa poolt leiab mängimist küll. Alla 2,5 värava saab koefiks lausa 1,90 ligi. See kõlbab küll. Atletico Madrid on suurepärane kaitses ja viimasest kümnest võõrsilmängust on kaheksal puhul mängitud alla 2,5 värava ja Atletico saab olema meeskond, kes mängu käiku määrab.