Meistrite Liiga: Crvena Zvezda – Tottenham

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Crvena Zvezda +0,5
@2,25 Mängima

Belgrad ei saa Tottenhamile kerge olema. Kodus võideti Punane Täht 5-0, see oli võit mida Tottenham vajas, kuna mängus enne seda saadi Bayernilt pähe 2-7. Ka Premier Leagues ei lähe ka neil hästi kui saadi Brightonilt 0-3 tappa ja seejärel tehti kodus viik Watfordi vastu.

Nüüd vaja Tottenham taas võitu, kuna meeskonna minek on kukkumas tugevast allapoole harjumuspärast. Viimasest kuuest mängust on võidetud vaid üks kohtumine. Punane Täht on kodus siiski hoopis teise kaliibriga meeskond ja Tottenhamil ei tule lihtne õhtu. Viimati kaotati kodus 2018 aasta detsembris PSG-le.

Eelmisel hooajal tehti kodus tuul alla isegi Liverpoolile (2-0). Sel hooajal on võidetud Olympiacost 3-1. See melu, mis tabab külalismeeskondi Belgradis ei ole meeldiv ja mängimine muutub nagu teisejärguliseks. Vähemalt nii juhtus eelmisel aastal Liverpooliga. Usume, et sellest tuleb korralik mürgel päris mitmete väravatega.

Tottenhamil on mitmeid probleeme peale selle, et mäng ei kulge. Heung-min Son-i psüholoogiline pool ei ole kindlasti veel paigas kui nädalavahetuse mängus Andre Gomesi jalg peale tema libistamist tagurpidi läks. Son lahkus väljakult pisarates. Kane oli Evertoni mängust eemal tänu vigastusele, paistab et täna ta mängib. Väljakul on suurmeestest järel vaid keskmikud. Mõned näited Dele Alli ja Christian Eriksen!

Bookmakerid pakuvad Spursi võidule Belgradis ca 1,70? Meie arvates on see selgelt liiga madal koef ja pigem tasub panustada Punase Tähe peale händikäpiga. +0,5 saab koefi 2,20 ja see sobib kenasti.


Aasia händikäp: Crvena Zvezda +0,5
2,25