Meistrite Liiga finaal: Tottenham – Liverpool

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Liverpool -1
@2,70 Mängima

Lõpuks on see päev käes. Tegemist on selle vutiaasta kõige kõvema mänguga. Sellese lahingusse rebisid ennast Tottenham ja Liverpool.

Ei ole mitte mingisugust kahtlust, et Liverpool on olnud sel hooajal sensatsiooniline ja kõlab päris uskumatult, et Kloppi mehed ei saanud Premier League tiitlit endale kogudes 97 punkti. Neist sai parim teise koha saanud meeskond, kuid Manchester City kogus neist punkti rohkem ja napsasid tiitli endale.

Liverpool kaotas terve Premier League hooaja vältel vaid ühe mängu, sealhulgas alistati Tottenham kahel korral 2-1 skooriga. Liiga tiitli kaotus oli Liverpoolile kindlasti kibe, kuid lohutust otsitakse Meistrite Liiga finaalist, kuhu jõuti teist aastat järjest.

Tottenham tegi Meistrite Liiga poolfinaalis uskumatu tagasituleku kui oldi Ajaxi vastu kaotusseisus enne viimast 45. minutit kokkuvõttes 3-0. Lucas Moura aga tegi kübara ja pääseti finaali.

Ootame head lahingut ka Madridist. Mõlemal meeskonnal on hea rünnak ja tugev kaitse. Harry Kane’i vorm on veel küsimärgi all, aga kindlasti tehakse kõik, et ta oleks võimeline korraliku esituse tegema.

Liverpool on selle kohtumise favoriit. Nad on võitnud viimasest 14 kohtumisest 13 ja nagu mainitud ei ole Spurs neile sel hooajal vastu saanud. Spurs on viimasest kaheksast mängust võitnud vaid kaks ja kaotanud koguni viiel korral. Nad kogusid PL hooajal kokku märkimisväärsed 13 kaotust ja siiski pääseti järgmiseks aastaks Meistrite Liigasse. Võrdluseks, et Birmingham kaotas 15 mängu aastal 2010/11 ja nad kukkusid liigast välja…

Isegi kui Harry Kane on vormis, on meie arvates koef mida Liverpoolile pakutakse väga hea väärtusega. Meeskond kes kaotab ühe liigamängu hooaja peale on kindlasti selleks finaaliks valmis.

ERIPAKKUMINE: COOLBET PAKUB LIVERPOOLI VÕIDULE KOEFI 35,00! LOE EDASI SIIT >>>