Meistrite Liiga: Genk – Liverpool

Parimad vihjed

Liverpoolil on käimas karm mänguperiood. Eelmisel laupäeval mängiti ManU vastu võõrsil 1-1- viiki, sel nädalavahetusel tuleb Anfieldile Tottenham. Varsti peale seda on mängud Arsenali ja Manchester City vastu. Genki mäng oleks nagu vaeslaps, kuigi tegemist Meistrite Liiga mänguga.

Liverpoolil on võõrsil Meistrite Liigas all neljamänguline kaotuste jada. Sel hooajal alustati 2-0 kaotusega Napolile. Nad ei saa kuidagi ML oma võõrsil mängudega rahul olla. Viimasest kümnest on võidetud vaid üks ja see oli aastal 2017 Maribori vastu.

Laupäeval ei olnud Pool ka ManU vastu kuigi veenev. Lallana küll viigistas mängu lõpuhetkedel, see oli küll õiglane tulemus, kuid ei midagi enamat. VAR oli ManU poolelt kui Rashfordi värava loeti ära, kuid Mane värav mitte.

Genk on valitsev Belgia meister, kuid hetkel halvas vormis. Koduliigas ollakse alles kuuendad ja 10 punkti Club Brüggest maas. Meistrite Liigas kaotati avamäng Saltzburgile võõrsil 2-6, kuid kodus hoiti Napoli nulli peal ja mäng lõppes 0-0. Saltzburgi vastu mindi loomulikult ründavamalt mängima ja kõrvetati näppu, kuid Napoli vastu pidas kaiste kenasti. Samamoodi minnakse ka Liverpooli vastu mängima.

Liverpool on loomulikult soosik u koefiga 1,30. See peab paika, kuid koef mida saab väravate liinile on päris isuäratav. Näiteks alla 2,5 värava mängus läheneb koef kolmele. Pool on võõrsil kesine ja kui ära lüüakse, siis usume, et nad väga suure hooga enam ei ründa ja hoiavad ennast tulevasteks PL mängudeks. Samal ajal vaevalt, et Genkil väga palju võimalusi tekib.