Meistrite Liiga: Genk – Napoli

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Napoli -1,5
@2,12 Mängima

E alagrupis kohtuvad täna Genk ja Napoli. Genk kaotas avakohtumise Saltzburgi vastu suurelt 6-2 ja Napoli võitis kodus 2-0 Liverpooli.

Genk võitis eelmise hooajal Belgia meistriliiga kuid sel hooajal ei ole mäng kulgenud ja Jupiter Liigas paiknetakse üheksa vooru järel alles kuuendal kohal. Uus peatreener Felice Mazzu ei ole meeskonda saanud samasugusesse lendu kui Clement eelmisel aastal. Koduliigas on Genk 7 punkti kaugusel liidrist Club Bruggest ja endale on lastud juba 13 väravat.
Meistrite Liiga hooaga alustati 6-2 kaotusega võõrsil Salzburgi vastu ja mänguliselt oldi hädised. Genki ainsaks võimaluseks Napoli vastu oleks tugev kaitse ja lootmine vasturünnakutele, kuid see ei tundu olevat peatreener Mezzu mängufilosoofia ja seda eriti kodupubliku ees.

Napoli hooaeg on Serie A-s on olnud hea, kuid on olnud palju ebaõnne. Näiteks Cagliari vastu kontrolliti mängu ja loodi palju võimalusi, kuid Cagliari oli see kes lõpuks mängu ainsa värava lõi. Samuti Juve vastu kaotati 3-4 lisaminutitel kui Koulibaly klaaris palli oma väravasse. Kokkuvõttes on siiski Napoli mäng suurepärane ja neil on kõik võimalused võita ka Serie A. Ka vigastustega hetkel probleeme ei ole.

Genk on üks kõige nõrgematest meeskondadest selle hooaja ML ja ka avakohtumine Salzburgi vastu näitas, et nende tase ei ole hetkel mängida Meistrite Liigas. Napolil on niivõrd palju kvaliteeti, oskusi ja kiirust et tekitada väga palju väravavõimalusi. Usume, et Napoli võtab kindla võõrsilvõidu.


Aasia händikäp: Napoli -1,5
2,12