Meistrite Liiga: Juventus – Ajax

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,76 Mängima

Ajax tegi taaskord vägeva esitluse kui noored talendid mängisid koduväljakul 1-1 viiki Juventusega. Eelmisel kuul tehti mäletatavasti tuul alla võõrsil Madridi Realile.

Juventus kaotas nädalavahetusel SPAL-ile 2-1, kuid nende edu Serie A-s on niivõrd kindel ja anti mitmetele põhimeestele puhkust.

Juve tundis kaotusekibedust viimati kuu aega tagasi ja täna loodetakse, et ei kordu kodune kaotus ManU-le alagrupimängudes. Peale seda on kodus võidetud 12 kohtumist 13-nest.

Eelmises ringis oli Ajax vastaseks Real Madridile. Aukartust ei tuntud ja alistati viimasel kolmel aastal ML võitnud Real kindlalt. Ajax ei ole sel hooajal löönud väravat vaid neljas kohtumises. Viimati kui Meistrite Liigas väravat ei suudetud lüüa oli augustis kvalifikatsioonis Dynamo Kievi vastu. Peale seda on löödud 17 väravat üheksas kohtumises. Kaasa arvatud kaheksa väravat kolme mänguga Bayern Munichi ja Real Madridi vastu.

Juve kaitse on muidugi tugev, kuid nad on lasknud endale lüüa värava viimasest kuuest mängust kolmel korral. Täna on vastaseks väga ründav Ajax kes on enda värava võõrsil puhta hoidnud vaid ühe korra. Usume, et mõlemad meeskonnad skoorivad selles mängus.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
1,76