Meistrite Liiga: Juventus – Manchester United

Parimad vihjed

Juventus on H-alagrupi esimene. Nad on võitnud kõik kolm mängu ja endale ei ole lastud mitte ühtegi väravat. Juhul, kui ManU täna kaotab, langetakse alagrupi kolmandaks.

Viimased 11 kodumängu on Juve võitnud. Nendest mängudest vaid üks lõppes viigiga. Võõrsilmängud ei ole Manule sel hooajal nii vaevarikkad kui eelmisel hooajal. Premier Leagues on saadud võõrsilt samapalju punkte kui kodus.

Unitedil puudub mängust vigastuse tõttu Romelu Lukaku, kuid see võiks pigem ManU-le olla kasulik ja anda vahetusmeestele võimaluse. Lukaku on olnud enese hale vari sel hooajal.

Unitedis mängijate olukorrad muutuvad väga kiiresti. Näiteks paar nädalat tagasi oli Martial endale juba uut klubi otsimas ja järsku sai mehest esiründaja lüües viis väravat viimases neljas mängus. Ka Rashford tõenäoliselt alustab täna.

Nagu teame on ka Juvel tipus kõvasid mehi agu näiteks Cristiano Ronaldo ja Paulo Dybala. Viimane on Meistrite Liigas löönud juba neli väravat. Douglas Costa puudub täna Juve rivistusest.

Mourinhol on olnud tavaks mängida võõrsil väga passivselt. Mängu tappes on ta vältinud kaotusi. Täna ManU seda ei suuda. Nende kaitse ei ole olnud kindel ja saab näha kui raske neil saab olema Ronaldo ja Dybala vastu.