Meistrite Liiga kval: Dinamo Zagreb – Ferencvaros

Parimad vihjed

Zagreb võidab ja Ferencvaros ei skoori
@2,39 Mängima
Ferencvaros lööb alla 0,5 värava
@1,99 Mängima
Aasia händikäp: Zagreb - 1,5
@2,25 Mängima

Meistrite Liiga kvalifikatsioon jätkub ja uutes paarides kohtuvad Horvaatia Dinamo Zagreb ning Ungari Ferencvaros. Zagreb on koduliigas ülivõimas ja ka eelmises ML kvalifikatsiooniringis alistati Gruusia Subutalo Tbilisi väravatega 5-0.

Ferencvaros tuleb Ungari pealinnast Budapestist. Ka nemad võitsid koduliiga ülivõimsalt. Viimases ML kval ringis võideti Malta tiim Valetta kokkuvõttes 4-2. Ferencvaros on Ungari mõistes rikas meeskond ja mängijate turuväärtus võrreldes teiste meeskondadega on suur.

Kui aga võrrelda Ferencvarose mängijate väärtust Zagrebi omaga, siis on vahed üüratud. Näiteks on Zagrebi keskväljamehe Dani Olmo väärtus 15 milj eurot. Ferencvarose väärtuslikeim mees on ääreründaja Isael 2,2 miljoniga. Zagreb on kohalikus liigas mänginud kolm mängu. Muidugi kõik kolm võideti väravate vahega 9-1. Bruno Petkovic ja Mislav Orsic on löönud suurema osa meeskonna väravatest.

Ferencvarose kaitse ei ole Zagrebi omaga võrreldav. Meeskond on lubanud endale väravaid lüüa ka nõrgematel meeskondadel. See ei ole lubav märk, eriti võõrsil kohtumises tunduvalt kvaliteetsema Zagrebi vastu.

Sellest tulenevalt otsimegi häid panustamise võimalusi sellele mängule. Zagerbi võit aasia händikäpiga, Zagreb võidab nulliga ja Ferencvaros ei löö ühtegi väravat korraliku koefiga.


Zagreb võidab ja Ferencvaros ei skoori
2,39