Meistrite Liiga kval: FC Porto – Krasnodar

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Porto -1,5
@2,63 Mängima

Meistrite Liiga kvalifikatsioonmängude korduskohtumises lähevad vastamisi FC Porto ja Krasnodar. Esimene mäng Krasnodaris lõppes napi 1-0 Porto võiduga kui Sergio Oliveira tegi kauni karistuslöögi 89. minutil.

Esimesel poolajal valitses Porto mängu täielikult. Nad valdasid palli ja lõid väravavõimalusi. Teine poolaeg oli tasavägine ja mõlemal oli võimalus pall väravasse saata, kuid Porto tugev kaitse ja teravamad rünnakud tõid lõpuks edu.

FC Porto on andekas meeskond, kes on aasta aasta järel Portugali Primera liiga tiitliheitluses sees. Eelmisel aastal jõuti ka Meistrite liigas veerandfinaali, kus kaotati Liverpoolile kurvalt 1-6. Eelmisel aastal jäädi koduliigas teiseks. Sama juhtus ka Portugali karikamängus. Viimastel aastatel on Porto pannud väga palju rõhku noorte arendustööle ja paljud ongi liikunud suure raha eest suurklubidesse.

Ka see aasta ei ole erand. Militao läks Reali 50 miljoniga, Felipe Atletico Madridi 20 miljoni eest ja Oliver torres 12 milj eest Sevillasse. Lisaks lõpetas karjääri Iker Casillas. Ilma lepinguta jäi Brahimi ja Hector Herrera.

See aga ei tähenda, et Portol ei ole mängijaid. Asemele hangiti mitmeid andekaid mängijaid. Tuntuim ehk Cape Verde mees Ze Luis, kes mängis viimased neli hooaega Spartak Moskvas. Lisaks liitus nende tiimiga Pepe. Mees kel 10 aastat kogemust Real Madridist.

Krasnodar on Murad Musaevi käe all vorminud tugeva ja ühtlase meeskonna. Kransnodar on Venemaa liigas viis ringi mänginud. Võidetud on kolm, üks viik ja üks kaotus. Brassid Ari ja Wanderson on tähtsaimad mehed ründes. Lisaks on toodud täiendust keskväljale Remi Cabella ja Tonny Vilhenan.

Portol on euroväljakutelt palju kogemusi ja nende meeskonna materjal on tunduvalt parem. Krasnodar peab hakkama võõrsilväravat jahtima ja see annab Portole hiilgavad võimalused vasturünnakuteks. Sellisel juhul võib Porto nad tükkideks rebida. Panustame Porto vähemalt kaheväravalisele võidule.