Meistrite Liiga kval: Nõmme Kalju – Celtic

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Nõmme Kalju +1,5
@2,35 Mängima

Võib eeldada, et Celticu jaoks on mäng tehtud. Eelmisel nädalal peetud avakohtumine lõppes Celtic Parkil Celticu võidu ja skooriga 5-0. Täna väga põnevust edasipääseja suhtes ei ole, kuid Kalju on korralik meeskond ja mängib kindlasti auahnelt.

Kuna laupäeval algab juba Šotimaa liiga, siis peatreener Neil Lennon teeb kindlasti kooseisus vangerdusi. Ta on juba välja öelnud, et Callum McGregor ja James Forest üldse Tallinnase ei lennanud. Kindlasti puhkavad veel mitmed teisedki põhimehed jalga.

Avamängus jäi Kalju Celticule jalgu ja seda on näha ka korduskohtumise koefides. Kõigest hoolimata ei ole Kalju lootusetu juhtum. Avavoorus alistati ju Makedoonia meister Shkendija. Premium Liigas ei ole suudetud Flora ja Levadiaga sammu pidada ja see on neile kindlasti pettumuseks.

Kalju järgmine koduliiga mäng on pühapäeval Kuressaare vastu, kuid Euroopa suurklubi vastu tahetakse loomulikult joosta väljakule parimas rivistuses ja ennast näidata.

Teise esaloniga väljakule jooksev Celtic ei ole kindlasti nii ohtlik kui nädal tagasi. Kaljul on head võimalused mäng tasakaalus hoida ja sellele panustamegi. Kalju ei kaota enam kui ühe väravaga.


Aasia händikäp: Nõmme Kalju +1,5
2,35