Meistrite Liiga kvalifikatsioon: AEK – Celtic

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@2,06 Mängima

Kreeka AEK ja Šoti Celtic peavad korduskohtumise Ateenas. Esimene mäng oli Celticule pettumus kui kodus suudeti teha vaid 1-1 viik. Celticul ei tule lihtne tööpäev, kuna me kõik teame kui raske on Kreekas võita.

AEK tegi Celtic Parkil väikese ime. Celtic pääses kohe kohtumise alguses ette, kuid Viktor Klonaridik viigistas seisu esimese poolaja lõpuminutitel.

Värava AEK suutis lüüa, kuid mäng iseenesest oli väga kehva. Vastase väravat suudeti vaid paaril korral ohustada. Konstatinos Galanopoulus sai lisaks veel kaks kollast kaarti ja AEK mängis peeaegu terve teise poolaja vähemuses. Galanopoulos korduskohtumises kaasa ei tee ja kõige kurvem AEK vaatenurgast on see, et temale võrdväärset asendust ei leidu ja tõenäoliselt Marinos Ouzounidis peab meeskonna mängus tegema muudatusi.

Celtic läheb Ateenasse pettunult ja vägagi motiveeritult. Peale Galanopoulokse välja saatmist Celtic tegi väga kõvasti ründetööd, kuid väravat ei suudetud lüüa. Juba enne enamuses mängimist näidati hästi organiseeritud ja kvaliteetset mängu, just võrreldes AEK-ga.

Celtic on kuulus selle poolest, et suudetakse otsustavates võõrsilmängudes võtta oma. Brendan Rodgersi pundil on kogemusi ja oskusi selle paari tulemus enda nimele kirjutada. Isegi kui see võtab enam kui 90 minutit.

Celticu väravakütt Moussa Dembele on kahjuks jätkuvalt haige, kuid Celtic leiab probleemideta pingilt kõva asenduse Odsonne Edouardi või siis Leigh Griffithsi näol.

Celticu materjal on kodumeeskonnast parem ja kogenud Rodgers suudab meeskonda suurepäraselt motiveerida. Celticu edasipääsu peab selles mängus panustama, kuna koefimeistrid on siin küll ebaõiglaselt soosinud AEK-d. Mängust võiks oodata väravaid mõlemalt poolelt.