Meistrite Liiga kvalifikatsioon: BATE-PSV

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,90 Mängima
Viik välistatud: BATE võidab
@2,70 Mängima

Hollandi PSV läheb favoriidiseisuses Valgevenesse mõõtu võtma riigi võimsaimast klubist BATE Borisovist. BATE on tõestanud viimastel aastatel, et koduväljakul ei ole tegemist nõrga vastasega ja väärib oma kohta euroväljakutel.

BATE on võitnud kohaliku liiga 12 korda järjest ja esinenud 2000-ndatel Euroopa klubikarikasarjades vägevalt. Selle aasta kvalifikatsioonis on nad koju saatnud HJK ja Qarabagi. Enesekindlus on hetkel kõrgel.

BATE ei ole kaotusekibedust tundnud viimased 12 mängu ja sellele on raske näha lõppu tänases mängus. BATE mängis viimase mängu nädal tagasi, nii et kõik mängijad on puhanud. Vigastustega probleeme ei ole.

PSV on eelmise hooaja Hollandi meister ja see on nende esimene mäng Meistrite Liiga kvalifikatsioonis. Hooaega on alustatud jälle kahe kindla võiduga. Mark Van Bommeli meeskond on kindlasti kvaliteetsem selles paaris, kuid võõrsilmäng Borisovis on uus ja üllatav kogemus nii mõnelegi PSV noorukile.

Ründemäng on PSV-l muljetavaldav, nii et väravat me nende poolt me tõenäoliselt näeme.

Kuna BATE- on olnud kaks korda enam aega puhata kui PSV-l, annab see kindlasti mängu lõppfaasis eelise BATE-le. Samuti on valgevenelased juba sellel hooajal päris mitmel korral Meistrite Liiga mängudega karastunund ja mehed on ka selleks mänguks valmis.

Arvestades BATE koduväljaku eelist, peaksid koefid olema tunduvalt tasavägisemad. BATE on viimati kaotanud Euro-mängu kodus aastal 2015 ja vaevalt suudab seda murda ka PSV. Nad lähevad püüdma võõrsilväravat ja viik oleks hollandlastele vägagi rahuldavaks tulemuseks.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
1,90