Meistrite liiga kvalifikatsioon: Celtic – Ferencvárosi

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@1,90 Mängima

– Ferencvárosi viimases neljas Meistrite Liiga võõrsilmängust on mõlemad meeskonnad skoorinud

– Celtic mängis eelmisel hooajal 16 Euromängu ja 11 juhul skoorisid mõlemad meeskonnad.

– Võõrustajad on löönud kolm väravat või enam viimases kolmes koduses Meistrite Liiga mängus.

Celtic kohtub kolmapäeval Ungari kõige kõvema klubiga. Celticu unistus on muidugi pääseda taaskord Meistrite Liiga alagrupiturniirile. Eelmisel nädalal alistas Celtic Islandi klubi KR-i koguni 6-0. Kindel on see, et Ungari klubi vastu nii kergelt nad ei pääse.

Kui Ferencvárosi TC on Meistrite Liiga mängudele pääsenud, on hästi esinetud. Viimases neljas võõrsilmängus ei ole kaotusekibedust tuntud ja iga kord on mõlemad meeskonnad skoorinud.

Celticule meeldib rünnata ja mängud lõppevad tihtipeale suureskooriliselt. Viimases kümnes mängus on löödud kokku 35 väravat, ehk keskmiselt 3,5 mängu kohta. Ku vaadata ainult kodumänge, siis on tulemus veelgi kõrgem – keskmiselt 4,2 väravat mängus.

Viimases kümnes Meistrite Liiga kodumängus on Celticu koduväljakul löödud keskmiselt 3,9 väravat mängu kohta. Viimases kolmes on löödud vähemalt kolm väravat.

Statistika eeldab, et selles mängus on oodata väravaid. Meie valikuks on see, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Celtic ründab ja jätab tugevale Ferencvárosile võimalusi. Teiseks valikuks paneme panuse korraliku koefiga sellele, et lüüakse vähemalt kolm väravat. Kui jääb täpselt kolm, siis raha tagasi.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
1,90