Meistrite Liiga kvalifikatsioon: FC Astana – Midtjylland

Topeltvõimalus: FC Midjylland või viik
@1,97 Mängima
Viik välistatud: FC Midjylland
@3,45 Mängima

FC Astana saab Meistrite Liiga kvalifikatsiooni teises ringis vastaseks mehed Taanist. Midtjylland on saanud natuke oma vormi katsetada kui Taani Superliiga hooaeg algas poolest juunist.

FC Astanal peaks mänguvorm olema veelgi parem kuna Kasahstani liigat on mängitud alates märtsist. Astana meeskond on võitmaks oma liiga suveräänne favoriit.

Midtjyllandil on mängijaid eemal kui ründaja Dominick Drexler ei ole vigastusest paranenud ja keskväljamees Rilwan Hassan on juba pikalt mängust väljas. Vendsysseli meeskonnast laenust tagasi võetud Kristian Riis on vigastusega kimpus ja puudub samuti.

Midtjyllandil on siiski koos päris hea koosseis. Tim Sparv jookseb kõvasti keskväljal juba aastast 2014.

Midtjylland alustab kvalifikatsiooni teisest ringist, kuid Astana sai edasi eelmisest ringist kui nahutati Montenegro meeskonda Sutjeska 3-0.

Meeskondade esitlusi on raske üksteisega võrrelda kuna Taani ja Kasahstani kohalikud liigad on tasemelt vägagi erinevad. Midtjylland on kahes selle hooaja mängus mänginud häid ja halbu poolaegu.

Astanas Taani meeskond peab müttama täied 90 minutit hästi. Kui suudetakse ka enda väravalukk sulgeda võidakse võtta isegi võit, kuid Midtjylland on kindlasti ka viigiga rahul.

Meeskonnas oodatakse õnnestumisi Paul Onuachalt ja noorelt Ukraina ründaljalt Artem Dovbykilt.

Tuleb põnev võitlus kus alguses tutvutakse vastasega. Loodetavasti mõnda väravat ikka näeme. Mäng algab juba kell 17.00.