Meistrite Liiga kvalifikatsioon: PAOK – Benfica

Parimad vihjed

Kreeka PAOK tahab Benficat üllatada ja miks ka mitte, kuna nende seis enne mängu on parem. Esimene kohtumine lõppes Lissabonis üllatuslikult 1-1. Kreeklased on varemgi näidanud, et nende koduväljakutelt lihtsaid võite ei saada, kuid kas Portugali hiiglased suudavad seda maagiat muuta?

PAOK läheb mängule suurepärasest füüsilisest ja vaimsest seisust. Hea mänguga saadi Portugalist viik ja koduliigas tehti avamängus 1-0 Aleksandar Prijovici väravast.

PAOK-il ei ole vigastustega probleeme välja arvatud Dorian Leveque

Benfica on kindlasti natuke pettunud, kuna kodus ei suudetud võita. Neil oli võimalus kohtumine otsustada, kuid ei suudetud ära realiseerida. Portugali liiga algas varem kui Kreeka liiga, ja Benfica on jõudnud mängida juba kolm mängu. Rui Vitoria mehed on mänginud väga veenvalt, kuid mäng Kreekas tuleb kindlasti raskem.

Benfical ei ole mõistlik võtta samasuguseid riske kui kodumängus, kuid 1-1 seis ei jäta muud üle. PAOK on koefides liiga suureks autsaideriks, kuigi meeskondade tasemevahe paberil on kindlasti Benfica kasuks.

Portugali liiga suurim väravakütt Jonas, kes pallib Benficas on jätkuvalt seljaprobleemiga mängust väljas. Lisaks Jonasele ka teine ründaja Nicolas Castillo, keskväljamees Filip Krovinovic ja kaitsja Sebastien Corchia on erinevate probleemidega mängust väljas.

Usume, et mängus ei lööda palju väravaid. Kuna Benfica peab ründama, siis see avab head võimalused PAOK-ile vasturünnakuteks, ehk PAOK-i edasipääs sellest paarist on täiesti reaalne.