Meistrite Liiga kvalifikatsioon: PAOK – FC Basel

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad: Ei
@1,90 Mängima

Kreeka PAOK ja Šveitsi Basel kohtuvad Thessalonikis. Baselil on natuke probleeme oma koosseisuga, nii et kreeklastest võõrustaja on selles mängus selge soosik.

PAOK paiknes eelmise hooaja lõpus kohe AEK järel teisena ja Meistrite liiga kvalifikatsioonis kaotati Ajax-ile kodus otsustavas kohtumises 1-2. Tegemist on meeskonnaga, kes võib panna Euroopa suurklubid korralikule testile.

Răzvan Lucescu juhitud PAOK-i tuntakse Euroopas kui tugeva kaitsemeeskonnana. Pole ka ime kuna sealt kaitsest leiab vanu kogenud kaitsekunnid.

Viimati tugevdati oma kaitset ukrainlase Evgen Khaceridiga, kes asub tööpostile koos Fernando Varelaga. Ründes on sellised teemantid nagu Dimitiros Pelkas ja viimase hooaja Kreeka toppskoorija Aleksandar Prijovic. PAOK-il on puudu vaid pikaaegne patsient Dorian Leveque.

Baseli eelmine hooaeg Meistrite liigas oli üle ootuste edukas, kui alles kaheksandikfinaalis kaotati Manchester Cityle. Kindlasti lähevad nad ka sel hooajal jahtima euroväljakutele edukat hooaega… kuid vigastuste nimekirjast leiame Taulant Xhaka, Eder Balanta kui ka meeskonna väärtuslikum mängija Silvan Widmer. Widmeri eemalolek ei ole veel täesti kindel, kuid tema puudumine jätaks suure augu kaitsesse.

Puudujate osatähtsust nägime ka Šveitsi liiga avamängus eelmisel laupäeval kui kaotati kodus suhteliselt kehvikule St Gallenile 1-2. Nad loodavad oma noorele ründemehele Albian Ajetile, kuid kahjuks ei saa ta piisavalt abi muudelt väljakumängijatelt.

Kreeka ei ole lihtne riik kus mängida. Neid fänne tunneb kogu Euroopa ja nende kaasaelamine teeb vastastele suurt peaalu. Koduväljakueelis ja Baseli põhimeeste puudumine on vesi PAOK-i veskile ja koduvõidu koef sobib hästi piletile.