Meistrite Liiga: Leipzig – Tottenham

Parimad vihjed

Täna madistavad ML edasipääsu nimel Liepzig ja Tottenham. Meeskondade hooajad on kulgenud väga erinevalt. Leipzig on Bundesliigas väga hästi. Hetkel ollakse kolmandad 50 punktiga, ja Dortmund on vaid punkti kaugusel. Liider Bayern on viie punkti kaugusel.

Julian Nagelsmanni juhitav Leipzig mängib väga meelelahutuslikku jalgpalli ja neil on hea potensiaal olla “selle hooaja Ajax”.

Eelmise aasta finalist Tottenham on seevastu suuremas jamas. Meeskonna esiväravakütt Harry Kane on jätkuvalt vigastatud. Sama saatust jagab Son ja Spursil on jooksmas periood kus viie mängu jooksul ei ole saadud mitte ühtegi võitu. Premier Liigas ollakse veel võitlemas koha eest esinelikus, kuid hetkel ollakse kaheksandad. Viimasest viiest on kaotatud Chelseale, Leipzigile ja Wolvesile. Meeskonna halba vormi näitab siiski langemine FA karikas Norwichi vastu ja Burnley vastu mängitud viik.

Avamäng oli algusest lõpuni Leipzigi kontrolli all. Avapoolajal möllati nii, et ime et see lõppes 0-0 skooriga. Timo Werner viis siiski 58. minutil Leipzigi 0-1 ette. Nii mäng lõppeski.

Usume, et Leipzig ei jäta kodus midagi juhuse hooleks ja vigastatud tiibadega Spurs saab juba avapoolajal värava sisse. Igatahes on selleks korralik võimalus ja põhiline on see, et sellele pakutakse meie meelest ülemäära kõrget koefi. Panustame sellele, et Leipzig võidab avapoolaja ja mängu.